Розетка VIDEX BINERA IP65 зовнішня 2ая із заземленням сіра (VF-BNW22G-G)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | С крышкой |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 128,3мм х 90,4 мм х 50,3мм |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP65 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Модификация | Двойная |
| Количество во внутреннем коробе | 5шт |
| Материалы | Полипропилен, полиамид, поликарбонат, железо, латунь, серебро |
| Гарантийный срок | 2 года |
| Количество в коробе | 50шт |
| Артикул | VF-BNW22G-G |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Серветки безворсові для оптики WD-280 Cor-X (WD-280 / 262207)
Арт: WD-280 / 262207
Код: 772875
Адаптер Dynamode USB-C Female to USB-A Male, OTG, для зарядки та передачі даних (DM-AD-USB-CA) (DM-AD-USB-CA)
Арт: DM-AD-USB-CA
Код: 729938
Рекомендуємо переглянути
Розетка Panasonic Karre Plus 55 комп&apos,ютерна RJ45 CAT6e, біла (WDTC94212WH-UA1)
Арт: WDTC94212WH-UA1
Код: 927093
Розетка Panasonic Karre Plus 55 подвійна із заземленням, біла (WDTC92052WH-UA1)
Арт: WDTC92052WH-UA1
Код: 927091
Розетка Panasonic Karre Plus 55 із заземленням, із захисними шторками, з кришкою, (WDTC92102WH-UA1)
Арт: WDTC92102WH-UA1
Код: 927090
Розетка 2К+З Schuko Legrand Valena Life, 16А, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756321)
Арт: 756321
Код: 874405
Вимикач 1-клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756301)
Арт: 756301
Код: 874399
Розетка RJ-45 Cat6A STP зовнішня однопортова Cor-X SC-4208B (48455)
Арт: 48455
Код: 821862
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-White, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-250V~Max,
Арт: F302-White
Код: 805125
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-Black, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-250V~Max,
Арт: F302-Black
Код: 805124
Розетка трійник із заземленням F203-White, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister
Арт: F203-White
Код: 805121
Розетка трійник із заземленням F203-Black, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister
Арт: F203-Black
Код: 805120
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.