Розетка VIDEX BINERA IP20 зовнішня 1ая біла (VF-BNS21-W)
Розетки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 68мм х 68мм х 30мм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | - |
| Модификация | Одинарная |
| Количество во внутреннем коробе | 17шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид, сталь, бронза, железо |
| Артикул | VF-BNS21-W |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Розетка мережева RJ12 (розетка),зовнішня 6P6C,білий (62.09.8355-1) (62.09.8355-1)
Арт: 62.09.8355
Код: 539739
Комп'ютерна розетка RJ45x1 UTP cat.5e 8P8C Vinga (VCPRJ45O1NE)
Арт: VCPRJ45O1NE
Код: 422809
Розетка зовнішнього монтажу під модульний роз'єм OK-net 1 порт (OK-MI123)
Арт: OK-MI123
Код: 364017
Комп'ютерна розетка RJ45x1 STP cat.5e Kingda (KD-WP6036-C5e)
Арт: KD-WP6036-C5e
Код: 277309
Комп'ютерна розетка Cablexpert RJ45x1 FTP, cat.5e (NCAC-1F5E-01)
Арт: NCAC-1F5E-01
Код: 211106
Комп'ютерна розетка Cablexpert RJ45x1 UTP, cat.5e (NCAC-1U5E-01)
Арт: NCAC-1U5E-01
Код: 211103
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.