VIDEX BINERA IP20 socket external 2nd white (VF-BNS22-W)
Розетки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 110мм х 68мм х 42мм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | - |
| Модификация | Двойная |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Материалы | Полиамид, поликарбонат, железо, бронза, серебро |
| Количество в коробе | 100шт |
| Артикул | VF-BNS22-W |
| RJ-12 | не задано |
| RJ-45 | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Вид захисту | не задано |
| Виробник | VIDEX |
| Кількість портів | не задано |
| Категорія | не задано |
| Тип | Розетка |
| Тип установки | не задано |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.