Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1200TLP-A (2.8)
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Матриця: 1/2.7 Світлосила: f/1.9 Світлочутливість: 0.02 люкс Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 101 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Кут огляду по діагоналі: 119 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 40 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Кріплення об'єктива: M12 M12 Харчування: DC 12 Макс. споживана потужність: 2.8 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 198. × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 230 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Матриця: 1/2.7 Світлосила: f/1.9 Світлочутливість: 0.02 люкс Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 101 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Кут огляду по діагоналі: 119 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 40 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Кріплення об'єктива: M12 M12 Харчування: DC 12 Макс. споживана потужність: 2.8 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 198. × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 230 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.