DS-2CD1347G0-L (2.8 mm) 4 Мп IP ColorVu Lite відеокамера Hikvision (DS-2CD1347G0-L (2.8))
Характеристики
Головний потік H.265+/H.265/H.264+/H.264
Додатковий потік H.265/H.264/MJPEG
Ступінь захисту IP67
Дозвіл (МП) 4
Мікрофон Ні
Аудіо
Кількість аудіовходів Ні
Камера
Сенсор 1/2.8" progressive scan CMOS
Швидкість електронного затвора 1/3 ~ 1/100,000с
Повільний затвор Є
Регулювання кута установки поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -75 °, обертання: 0 ° -360 °
Чутливість (Лк) Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON)
Кріплення об'єктиву M12
Широкий динамічний діапазон (WDR) 120 dB
Об'єктив
Фокусна відстань (мм.) 2.8
Кути огляду Г: 102 °, В: 54 °, Д: 121 °
Тип об'єктиву Фіксований
Зображення
Ефективні пікселі (ГхВ) 2560 × 1440
Максимальна швидкість запису (к/с) 20 fps (2560 × 1440) 25 fps (2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720)
Мережа
Безпека Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адрес, анонімний доступ
Сховище FTP/NAS
Протоколи TCP/IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS
Загальне
Тип корпусу Купольна
Тип установки Вулична
Живлення 12 VDC, 0.37 A, max. 4.5 W PoE (802.3af, 36 V to 57 V), 0.13 A to 0.08 A, max. 4.5 W
Ік підсвічування (метрів) Ні, LED видима 30м
Розміри Ø 110 × 100.8 мм (Ø 4.3" × 4.0")
Вага 350 г
Додатково
Wi-Fi Ні
Головний потік H.265+/H.265/H.264+/H.264
Додатковий потік H.265/H.264/MJPEG
Ступінь захисту IP67
Дозвіл (МП) 4
Мікрофон Ні
Аудіо
Кількість аудіовходів Ні
Камера
Сенсор 1/2.8" progressive scan CMOS
Швидкість електронного затвора 1/3 ~ 1/100,000с
Повільний затвор Є
Регулювання кута установки поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -75 °, обертання: 0 ° -360 °
Чутливість (Лк) Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON)
Кріплення об'єктиву M12
Широкий динамічний діапазон (WDR) 120 dB
Об'єктив
Фокусна відстань (мм.) 2.8
Кути огляду Г: 102 °, В: 54 °, Д: 121 °
Тип об'єктиву Фіксований
Зображення
Ефективні пікселі (ГхВ) 2560 × 1440
Максимальна швидкість запису (к/с) 20 fps (2560 × 1440) 25 fps (2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720)
Мережа
Безпека Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адрес, анонімний доступ
Сховище FTP/NAS
Протоколи TCP/IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS
Загальне
Тип корпусу Купольна
Тип установки Вулична
Живлення 12 VDC, 0.37 A, max. 4.5 W PoE (802.3af, 36 V to 57 V), 0.13 A to 0.08 A, max. 4.5 W
Ік підсвічування (метрів) Ні, LED видима 30м
Розміри Ø 110 × 100.8 мм (Ø 4.3" × 4.0")
Вага 350 г
Додатково
Wi-Fi Ні
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.