DS-2CE56D0T-IRMMF (C) (3.6mm) 2MP Turbo HD Camcorder
Вид (форм фактор)
Купольна
Дальність ІЧ-підсвічування
20 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу, Для дому
Особливості
ІЧ підсвічування
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Провідні
Встановлення
Внутрішня
Характеристики
Вага
146г
Відео інтерфейси
1 HD-TVI вихід
Кріплення об'єктиву
M12
Матеріал
Пластик
Робоча температура
-40 ° C ~ +60 ° C
Режим День/Ніч
ІЧ-фільтр
DWDR
Підтримує
Апертура
F1.2
Вологість
90%
Дальність підсвічування
До 20м
Макс. дозвіл
1920x1080
Матриця
2 MP CMOS Image Sensor
мін. чутливість
0.01Люкс @ (F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
Харчування
DC12V ± 15%
Придушення шуму (DNR)
DNR
Підтримка дозволів
1920x1080
Потужність
2W
Розміри
Φ98мм×65.4мм
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Швидкість затвора
1/25 с – 1/50,000 с
Тип об'єктиву
Фіксований
Тип підсвічування
ІЧ
Кути огляду
80°
Фокусна відстань
3.6 мм
Частота кадрів (головний потік)
1080p@25fps
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | Not |
| Microphone | Not |
| Body material | Plastic |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.