DS-2CE16D0T-IT5E (3.6 mm) 2 MP Turbo HD Hikvision Camcorder (DS-2CE16D0T-IT5E (3.6 mm ))
View (form factor)
Cylindrical
IR distance
80 meters
Recording
HDD
Purpose
Home, Apartment, Shop, Office, Indoor, Country house
Features
IR LED, High Definition
Resolution
2 MP
Installation
Outdoor, Indoor
Features
IR Range
80 meters
Protection
IP66
Sensor
2.0 MP high-performance CMOS
Model
DS-2CE16D0T-IT5E (3.6mm)
Lens
3.6mm, FOV 82°
Power/Consumption
DC 12V / 6W
Manufacturer
Hikvision
Size
86x82x220mm
Resolution
2.0 MP, 1920(H)x1080(V)
Installation
Outdoor
Sensitivity
0.01 Lux/F1.2 (Day), 0 Lux with IR
Cylindrical
IR distance
80 meters
Recording
HDD
Purpose
Home, Apartment, Shop, Office, Indoor, Country house
Features
IR LED, High Definition
Resolution
2 MP
Installation
Outdoor, Indoor
Features
IR Range
80 meters
Protection
IP66
Sensor
2.0 MP high-performance CMOS
Model
DS-2CE16D0T-IT5E (3.6mm)
Lens
3.6mm, FOV 82°
Power/Consumption
DC 12V / 6W
Manufacturer
Hikvision
Size
86x82x220mm
Resolution
2.0 MP, 1920(H)x1080(V)
Installation
Outdoor
Sensitivity
0.01 Lux/F1.2 (Day), 0 Lux with IR
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.