Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW3200LP (2.1)
2МП HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. 1 / 2.7 '' CMOS, 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ, 2.1 мм, кут огляду 132 °, DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, Вбудований мікрофон. Ік підсвічування до 3 м, Smart Ік, Матеріал: пластик, DC 12В / 1.9Вт, 71,6 х 60,9 х 45,9 мм, 90г. Матриця 1/2.7'' progressive CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
Мін. чутливість 0.02 Люкс / F2.0, 0 Люкс з ІЧ підсвічуванням
Швидкість затвора 1 / 25 - 1 / 100000с
Відношення сигнал / шум >65 дБ
Режим день / ніч Електронний режим Регулювання по осях Поворот : 0° ~ 40°, Нахил: 0° ~ 55°, Обертання: 0° ~ 360°
Тип підсвічування Smart ІЧ
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 1
Дальність підсвічування 3 м
Тип об'єктива Фіксований
Фокусна відстань 2,1 мм
Кріплення об'єктива Вбудований
Апертура F2.0
Кути огляду H: 132°
Відстань фокусування 500 мм
Виявлення об'єкта 36 м
Спостереження за об'єктом 14 м
Розпізнавання об'єкта 7 м
Ідентифікація об'єкта 3.5 м
Підтримка дозволів 1080p(1920x1080)
Частота кадрів (головний потік) 1080p(1-25 к/с)
Регулювання посилення (AGC) Підтримується
Придушення шуму (DNR ) 2D DNR
Баланс білого Авто / вручну
BLC Підтримується
HLC Підтримується
DWDR Підтримується
Відео інтерфейси 1-канал BN C - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
Аудіо інтерфейси Вбудований мікрофон
DC 12В ±25%
Потужність споживання 1,9 Вт
Робоча температура -40°C - +60° C
Вологість <95%
Розміри 71,6 х 60,9 х 45,9 мм
Вага 90 г Матеріал Пластик
Строк гарантії 24 міс .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 1 МП |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,1 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 3 м |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.