IP camera HIKVISION DS-2CD2T23G2-4I (4.0)
2 Мп ІЧ , Матриця: 1 / 2.8' CMOS, Стиснення: H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+, Об'єктив: f=4 мм (кут огляду 87°), Чутливість: 0.005 лк / (F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ, Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с, Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR), ІЧ-підсвічування до 80 м. Слот пам'яті: micro SD/SDHC/SDXC до 256 Гб, IP67, DC 12В±25% / 12.5Вт, PoE (802.3af), Ф 105 х 293 мм, 1070 г Матриця 1/2. CMOS
Мін. чутливість 0.005 лк / (F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 3 - 1 / 100,000 с
Повільна витримка затвора Підтримує
Режим день / ніч ICR фільтр
Регулювання по осях поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360°
Фокусна відстань 4 мм
Апертура F1.6
Кути огляду Г: 87°, В : 46°, Д: 104°
Кріплення об'єктива M12
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 80 м Макс. роздільна здатність 1920 × 1080
Кількість потоків 3
Частота кадрів (головний потік) 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с
Частота кадрів (дод. потік) 640 × 480, 640 × 360 к/с
Частота кадрів (дод2. потік) 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с
Відео бітрейт 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с
BLC Підтримує > HLC Підтримує WDR 120 дБ
Метод зберігання MicroSD / SDHC / SDXC карта до 256 Гб , NAS(NFS, SMB / CIFS), (ANR)
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, Hik -Centra
Кількість одночасних підключень 6
Користувачі / рівні 32|3
Сумісність ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK
Підтримка браузерів IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
Мережевий інтерфейс 1 RJ45 10M / 100M
Виявлення об'єкта 80 м
Спостереження за об'єктом 31 м
Розпізнавання об'єкта 16 м
Ідентифікація об'єкта
Управління потоком CBR / VBR
Регулювання посилення (AGC) Підтримує
ROI 1 зона для головного та доп. потоку
Налаштування зображення Поворот, дзеркало, маска конфіденційності, насиченість, яскравість, контраст, різкість, посилення, білий колір баланс налаштовується клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Цільові типи Підтримує живлення 12В DC ± 25%
PoE 802.3af, Class 3
Потужність споживання 12.5 Вт
Робоча температура -30 °C - 60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри Ø105 × 293 мм
Вага 1 кг
Матеріал алюміній + пластик
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Plastic/metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.