Зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp charger White (BA20AW)
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом формату USB-A.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.
1. Вхідна напруга / сила струму: 240V / 0.3A.
2. Вихідна напруга / сила струму: 5V / 2.1A Макс.
3. Вилка євро-стандарту.
4. Матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC.
5. Декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги.
6. Розміри: 79 * 38 * 24мм. Вага комплекту становить 28 грам.
7. Чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).
| Модель | BA20A Sharp charger set(Lightning) |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Вага | 28 г |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихід | 2.1 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Вихідний роз’єм | USB-A |
| Колір | Білий |
| В наявності | Так |
| Type of | Mains charger |
| Manufacturer | Borofone |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.