Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-T2A51P (2.8)
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.7 Світлосила: f/2.0 Світлочутливість: 0.02 люкс Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 125 °
Кут огляду по вертикалі: 106 °
Кут огляду по діагоналі: 56 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC ( компенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: відсутня Аудіовиход: відсутня Кріплення об'єктива: M12 M12 Живлення: DC 12 В Макс. споживана потужність: 3.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 94% × 94 × 78 мм
Вага: 270 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.7 Світлосила: f/2.0 Світлочутливість: 0.02 люкс Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 125 °
Кут огляду по вертикалі: 106 °
Кут огляду по діагоналі: 56 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC ( компенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: відсутня Аудіовиход: відсутня Кріплення об'єктива: M12 M12 Живлення: DC 12 В Макс. споживана потужність: 3.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 94% × 94 × 78 мм
Вага: 270 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.