Монітор DELL UltraSharp U2722D (210-AYUK)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...83 кГц
Частота вертикального розгорнення: 56...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 %
DCI-P3: 85 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 63 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 12 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри: 537.6 × 364 × 179.6 мм
Вага: 3.52 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...83 кГц
Частота вертикального розгорнення: 56...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 %
DCI-P3: 85 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 63 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 12 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри: 537.6 × 364 × 179.6 мм
Вага: 3.52 кг
Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For photographer/designer |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, Picture-By-Picture, Picture-In-Picture |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | 210-AYUK |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Dell |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.