Монітор Terra 2226W (3030020)
TERRA LCD/LED 2226W black HDMI GREENLINE PLUS
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| Поверхня екрану | Антивідблиску |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 75mm х 75mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Модифікація | 2226W |
| Тип | Монітор |
| Виробник | TERRA |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.