IP camera HIKVISION DS-2CD1343G0-I(C) (2.8) (DS-2CD1343G0-I(C) (2.8 mm ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /3"
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: & nbsp; відео: 2560 times 1440 @ 20 к/сек., 2304 1296, 1920 1080, 1280 720 25/30 к/сек. Формат стиснення H.265 H.264+ H.264 MJPEG Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс . споживана потужність: 5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 110 × 85.3 мм
Вага: 320 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /3"
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: & nbsp; відео: 2560 times 1440 @ 20 к/сек., 2304 1296, 1920 1080, 1280 720 25/30 к/сек. Формат стиснення H.265 H.264+ H.264 MJPEG Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс . споживана потужність: 5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 110 × 85.3 мм
Вага: 320 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.