DS-2AE5225TI- A (E) (DS-2AE5225TI-A (E))
Бренд: HIKVISION
Тип: HD-TVI камера відеоспостереження
Тип корпусу: циліндрична
Виконання: поворотна
Камера
Сенсор: 1/2.8
Фокусна відстань, мм: 4.8-120
Мінімальне освітлення, lux: 0.005 люкс
Роздільна здатність: 1920x1080
Роздільна здатність відео / кадрів за секунду: 1920x1080/30
Інфрачервоне підсвічування: + 150м
Інфрачервоний фільтр: ні
Знімна лінза: ні
Збільшення: 25x
Мікрофон: ні
Тепловізор: ні
Кути огляду
по горизонталі, градусів: 57.6
по вертикалі, градусів: 34.4
по діагоналі, градусів: 64.5
Інтерфейси та управління
Мережевий інтерфейс: ні
Бездротова мережа: ні
Мережеві протоколи: ні
Віддалене управління: ні
Підтримка карт пам'яті microSD (SD): ні
Інші інтерфейси: 1x BNC, 1x RS-485
Поворот градусів: 360
Нахил, градусів: -15-90
Фізичні параметри
Розмір, мм: 208x305
Вага, м: 3300
Живлення: AC 24 В
Підтримка PoE (Power over Ethernet): ні
Захист: ні
Тип: HD-TVI камера відеоспостереження
Тип корпусу: циліндрична
Виконання: поворотна
Камера
Сенсор: 1/2.8
Фокусна відстань, мм: 4.8-120
Мінімальне освітлення, lux: 0.005 люкс
Роздільна здатність: 1920x1080
Роздільна здатність відео / кадрів за секунду: 1920x1080/30
Інфрачервоне підсвічування: + 150м
Інфрачервоний фільтр: ні
Знімна лінза: ні
Збільшення: 25x
Мікрофон: ні
Тепловізор: ні
Кути огляду
по горизонталі, градусів: 57.6
по вертикалі, градусів: 34.4
по діагоналі, градусів: 64.5
Інтерфейси та управління
Мережевий інтерфейс: ні
Бездротова мережа: ні
Мережеві протоколи: ні
Віддалене управління: ні
Підтримка карт пам'яті microSD (SD): ні
Інші інтерфейси: 1x BNC, 1x RS-485
Поворот градусів: 360
Нахил, градусів: -15-90
Фізичні параметри
Розмір, мм: 208x305
Вага, м: 3300
Живлення: AC 24 В
Підтримка PoE (Power over Ethernet): ні
Захист: ні
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | HD-TVI камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.