Акустична система Defender G32 20Вт Black (65232)
Портативна акустична система з чистим та потужним звуком
Bluetooth 5.0
Новий стандарт збільшує швидкість передачі даних у 2 рази, радіус дії в 4 рази, а енергоємність цього процесу істотно нижча, ніж у попередніх версій модулів бездротового зв'язку. водяних струменів з будь-якого напрямку. -плеєр
Підтримка USB-накопичувачів та MicroSD-карт
Вбудований FM-приймач
Вбудований тюнер перетворює колонку на повноцінний радіоприймач. Ви завжди зможете послухати ваші улюблені радіо або музику.
Додатковий AUX-аудіовхід
Зручний підвіс для перенесення
Гумові ніжки запобігають ковзанню по поверхні столу
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Defender |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 20 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.