Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I(F) (4.0)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлочутливість: 0.01 люкс Тип об'єктива: монофокальний Кріплення об'єктива: M12 Фокусна відстань: 4 мм Світлосила: F2. 0
Кут огляду по горизонталі: 90 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео:1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.264+
H.264
Технології поліпшення зображення : 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 6.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 110 × 85.3 мм
Вага: 320 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлочутливість: 0.01 люкс Тип об'єктива: монофокальний Кріплення об'єктива: M12 Фокусна відстань: 4 мм Світлосила: F2. 0
Кут огляду по горизонталі: 90 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео:1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.264+
H.264
Технології поліпшення зображення : 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 6.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 110 × 85.3 мм
Вага: 320 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.