Принтер чеків SPRT SP-POS890E USB, Ethernet, black (SP-POS890E BLACK)
POS принтер SP-POS890E (Ethernet + USB with dispenser) — призначений для друку на рулонному термопапері товарних чеків, замовлень, рахунків та інших нефіскальних документів. Застосовується в готельному, ресторанному бізнесі, у роздрібній торгівлі, а також у сфері послуг.
- Надійна конструкція
- Кнопка відкриття кришки бункера перешкоджає спрацьовуванню
- Попередньо встановлені інтерфейси USB і Etherner
- Роздільник для встановлення 57 мм стрічки
- Проста конструкція, зручне встановлення стрічки "drop-and-print"
- Привабливий ергономічний дизайн
- Підтримка друку графічних зображень і 1D і 2D штрих-кодів
- Наявність автоообрізувача
- Порт керування грошовим ящиком
- Підтримка найбільш поширених операційних систем Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10, Linux, OPOS
- Розміри — 212 x 150 x 136 мм
| Тип | Принтер чеків |
| Виробник | SPRT |
| В наявності | Так |
| Діаметр витратного матеріалу | 80 мм |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Розмір буфера пам'яті | 4 КБ |
| Операційна система | Linux OS |
| Максимальна швидкість друку | 260 мм / с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Джерело живлення | 24 В |
| Кількість символів в рядку | 42/48 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.