Принтер Epson SureColor SC-T5405 36" (C11CJ56301A0)
Ідеальне рішення для графіки, САПР та ГІС
Широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5405 — це ідеальне рішення для друку документації в галузі САПР, ГІС-проектів, архітектурних, будівельних та інженерних креслень. Завдяки точному позиціонуванню краплі та пігментному чорнилу принтер відмінно впорається з комерційною печаткою і стане незамінним помічником у сфері освіти або роздрібної торгівлі.
Висока продуктивність
Для того, щоб забезпечити максимальну продуктивність, принтер Epson SureColor SC-T54 1 ГБ оперативної обробки зображень. Крім того, принтер Epson SureColor SC-T5400 один із найшвидших для свого класу пристроїв — відбиток формату А1 виконується за 22 секунди як для монохромних, так і для кольорових відбитків. Відмінна якість друку
Комбінація нової друкуючої голови Epson PrecisionCore TFP і пігментного чорнила UltraChrome XD2 забезпечує лідируючу в індустрії якість друку — чіткість ліній та найточніше позиціонування краплі. Пігментне чорнило UltraChrome XD2 стійке до впливу вологи та змащування. Вони гарантують отримання глибокого чорного і високу щільність навіть найтонших ліній для створення ідеальних технічних графіків, і водночас широке охоплення кольорів для створення високоякісних відбитків і постерів на різноманітних носіях як з покриттям, так і без нього. .
Широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5405 — це ідеальне рішення для друку документації в галузі САПР, ГІС-проектів, архітектурних, будівельних та інженерних креслень. Завдяки точному позиціонуванню краплі та пігментному чорнилу принтер відмінно впорається з комерційною печаткою і стане незамінним помічником у сфері освіти або роздрібної торгівлі.
Висока продуктивність
Для того, щоб забезпечити максимальну продуктивність, принтер Epson SureColor SC-T54 1 ГБ оперативної обробки зображень. Крім того, принтер Epson SureColor SC-T5400 один із найшвидших для свого класу пристроїв — відбиток формату А1 виконується за 22 секунди як для монохромних, так і для кольорових відбитків. Відмінна якість друку
Комбінація нової друкуючої голови Epson PrecisionCore TFP і пігментного чорнила UltraChrome XD2 забезпечує лідируючу в індустрії якість друку — чіткість ліній та найточніше позиціонування краплі. Пігментне чорнило UltraChrome XD2 стійке до впливу вологи та змащування. Вони гарантують отримання глибокого чорного і високу щільність навіть найтонших ліній для створення ідеальних технічних графіків, і водночас широке охоплення кольорів для створення високоякісних відбитків і постерів на різноманітних носіях як з покриттям, так і без нього. .
| В наявності | Так |
| Виробник | Epson |
| Тип | Принтер |
| Ethernet | так |
| Wi-Fi | так |
| USB | так |
| Тип друку | Кольоровий |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна ширина друку | 914 мм |
| Тип | Принтер |
| Мінімальна ширина друку | 210 мм |
| Тип друку | Струменева |
| Швидкість друку | 3 стор А1/хв |
| Дозвіл | 2400х1200 dpi |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Розміри | 1385х750х 1060 |
| Вага | 76 кг |
| Тип | Принтер |
| Колір | Білий |
| Технологія друку | Струменева |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Струменевий |
| Кольоровість | Кольоровий |
| Максимальний формат | A0+ |
| Факс | ні |
| Дуплекс | ні |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.