Монітор MSI MAG Artymis 242C (9S6-3BA81T-007)
Диагональ экрана: 23.6"
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: VA
Время отклика: 1 мс
Поверхность экрана: матовая
Яркость дисплея: 250 кд/м²
Контрастность: 3000 :1
Динамическая контрастность: 100000000 :1
Частота обновления: 165 Гц
Частота горизонтальной развёртки: 56.8...186.8 кГц
Частота вертикальной развёртки: 30...165 Гц
Технология адаптивного обновления экрана: AMD FreeSync
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Максимальное количество цветов: 16.7 млн
sRGB: 113.8 %
DCI-P3: 90.3 %
Видеоразъёмы: 1 × DisplayPort (вход)
2 × HDMI
Аудиоразъёмы: выход
Угол наклона: -5...20 °
Крепление на стену (VESA): 100 × 100 мм
Энергопотребление (стандарт): 20 Вт
Размеры: 533.75 × 422.86 × 228.37 мм
Вес: 3.77 кг
Цвет рамки: чёрный
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: VA
Время отклика: 1 мс
Поверхность экрана: матовая
Яркость дисплея: 250 кд/м²
Контрастность: 3000 :1
Динамическая контрастность: 100000000 :1
Частота обновления: 165 Гц
Частота горизонтальной развёртки: 56.8...186.8 кГц
Частота вертикальной развёртки: 30...165 Гц
Технология адаптивного обновления экрана: AMD FreeSync
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Максимальное количество цветов: 16.7 млн
sRGB: 113.8 %
DCI-P3: 90.3 %
Видеоразъёмы: 1 × DisplayPort (вход)
2 × HDMI
Аудиоразъёмы: выход
Угол наклона: -5...20 °
Крепление на стену (VESA): 100 × 100 мм
Энергопотребление (стандарт): 20 Вт
Размеры: 533.75 × 422.86 × 228.37 мм
Вес: 3.77 кг
Цвет рамки: чёрный
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Anti-Flicker |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | MAG ARTYMIS 242C |
| Тип | Монітор |
| Виробник | MSI |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 23,6 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.