IP-камера DAHUA DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8) (DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Світлочутливість: 0.007 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -40...55 C
Макс. робоча вологість: 90 % Колір: білий Розміри: 110 × 81 мм
Вага: 378 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Світлочутливість: 0.007 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -40...55 C
Макс. робоча вологість: 90 % Колір: білий Розміри: 110 × 81 мм
Вага: 378 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.