Dahua surveillance camera DH-HAC-HFW1231CMP (2.8) (DH-HAC-HFW1231CMP (2.8 mm ))
Enjoy 1080P Full HD video and ease of use with HDCVI. The Dahua Technology DH-HAC-HFW1231CMP (2.8mm) HDCVI Lite series camera features a compact design and offers high quality images at a reasonable price. This series of cameras features many motorized/fixed lens models with multilingual OSD menu and HD/SD switching output. Structural flexibility and high cost-effectiveness make the camera an ideal choice for SMB solutions .
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.