Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1500TMQP-A (2.8)
Відеокамера з 5 Mп сенсором з відмінним співвідношенням ціна/якість. Камери цієї серії також мають підтримку мультимовного OSD меню та мають можливість перемикання режимів HD та SD. Вбудований мікрофон та можливість передачі аудіо за стандартом CVI. Проста модернізація аналогової системи до роздільної здатності Full HD/HD720р на існуючій кабельній інфраструктурі. Структурна гнучкість і найкраще співвідношення ціна/якість роблять цю камеру ідеальним вибором для SMB рішень. коаксіальному кабелю, а саме, відеосигнал, аудіосигнал * дані та живлення. Двонаправлена передача сигналів дозволяє HDCVI камерам взаємодіяти з HCVR / XVR, наприклад, передачі тривожних сигналів і ПТУ команд. Крім того, підтримка технології PoC робить систему гнучкішою з погляду проектування.
* Аудіо вхід реалізований не на всіх HDCVI відеокамерах.
Передача даних на далекі дистанції
Технологія HDCVI забезпечує передачі даних на великі дистанції в режимі реального часу. Для дозволу 1080P максимальна дистанція становить 800 м, для 720P - 1200 м. Для UTP кабелю, максимальна дистанція 300 м і 450 м для 1080р і 720р відповідно. Результати підтверджені тестуванням в лабораторіях компанії.
Простота
Технологія HDCVI зберегла всі переваги традиційного аналогового відеоспостереження, і тим самим є відмінним вибором у сегменті безпеки. Рішення в HDCVI можуть використовувати вже наявну кабельну інфраструктуру, в свою чергу значно знижує витрати на монтаж. , HDTVI та CVBS. Перемикання стандартів здійснюється за допомогою OSD меню відеореєстратора або через контролер PFM820. Ця особливість дозволяє використовувати відеокамери з реєстраторами інших виробників.
Мультимовне OSD
OSD меню дозволяє налаштувати основні параметри та функції камери, у свою чергу дозволяє підлаштувати рішення під необхідні завдання. OSD меню включає можливість регулювання таких параметрів як: компенсація засвічення, режим день/ніч, баланс білого, маски конфіденційності та детектор руху. Відеокамера підтримує 11 мов для ОСД меню: китайська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська, японська, корейська, російська та польська.
Захист
Підтримка ± 25% допустимого відхилення вхідної напруги дозволяє камері працювати навіть для нестабільних умов на вулиці. Грозозахист за напругою до 4 кВ забезпечує надійний захист .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.