Проекційний екран Elite Screens 120" 265,7Х149,4 (M120UWH2)
Экран идеально подходит как для домашнего пользования так и для конференц залов. Оборудован двойным настенным и потолочным креплением. Отличная видимость с любого угла просмотра (угол обзора 160).Чёрная оборотная сторона материала предотвращает проникновение света. Стандартные четырёхсторонние чёрные маскировочные кромки. Экран изготовлен из материала MaxWhite - долговечного и легкомоющегося, защищен от быстрого воспламенения.
| Формат экрана | 16:9 |
| диагональ | от 100" до 150" |
| Диагональ проекционного экрана | 120" |
| Материал | MaxWhite |
| Цвет | black |
| пульт Д/У | нет |
| Объём | 53690 куб. см. |
| Вес | 15550 грамм |
| Длина | 2950 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Проекційний екран |
| Виробник | Elite Screens |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.