IP-камера DarkFighter HIKVISION DS-2DE4A425IW-DE(S6)
Матриця 1 / 2.8&apos, CMOS
Мін. чутливість Колір: 0.005 лк (F1.6, AGC вкл), Ч/б: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1/1 - 1/30,000 с
Повільна витримка затвора Підтримує BLC Підтримує
HLC Підтримує
WDR 120 дБ
Придушення шуму (DNR ) 3D
Електронна стабілізація зображення (EIS) Підтримує
Оптичне збільшення 25x
Цифрове збільшення 16x
Основні функції обробки 24 зони маскування
Відношення сигнал / шум 52 дБ
Фокусна відстань 4.8 - 120 мм
Кути огляду Г: 53.3° - 2.6°, В: 30.6° - 1.5°, Д: 60.5° - 3°
Апертура F1.6 Макс. роздільна здатність 2560 × 1440
Кількість потоків 3
Частота кадрів (головний потік) 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с
Частота кадрів (дод. 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с
Частота кадрів (дод2. потік) 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 88
Відео компресія H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
ROI 8 зон для кожного каналу
IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP , SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour
Програмне забезпечення iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect <
Виявлення об'єкта 2200 м
Спостереження за об'єктом 873 м
Розпізнавання об'єкта 440 м
Ідентифікація об'єкта 220 м
Кількість одночасних підключень 20
Користувачі / рівні 32 / 3
Підтримка брауз 10-11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+
Сумісність ONVIF (Version 18.12), Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP
Мережеві інтерфейси 1 RJ45 10M / 10
Метод зберігання NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD до 256 Гб
Інтерфейси тривоги 2 вх / 2 вих
Аудіо інтерфейси 1 вх / 1 вих
Тип підсвічування ІЧ
> Дальність підсвічування 50 м
Швидкість ручного управління поворот: 0.1° - 300°/с, нахил: 0.1° - 160°/с
Кількість передустановок 300
Режими роботи PTZ 8 патрулів за 32 сценаріями
Пам'ять при відключенні живлення Підтримує
Defog Підтримує
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Вхід і вихід з регіону Підтримує
Залишені / зниклі предмети Підтримує
Виявлення аудіо винятків Підтримує
Виявлення зміни кадру Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Smart Tracking Підтримує
12В DC живлення PoE 802.3at
Потужність споживання макс. 18 Вт
Робоча температура -30 °C - 65 °C
Ступінь захисту IP66, TVS 6000В
Ø 169 × 161 мм
Вага 2.45 кг
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Поворотна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP66 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.