IP-камера LPR DAHUA DHI-ITC215-PW6M-IRLZF-B
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлочутливість: 0.002 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 3.2...10.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108.1°
Кут огляду по вертикалі: 56.3 °
Підсвічування: відсутнє
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 96 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-232
RS-485
Тривожні входи/виходи: 3/3
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, AC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 486.7×185.5×124.3 мм
Вага: 1900 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлочутливість: 0.002 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 3.2...10.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108.1°
Кут огляду по вертикалі: 56.3 °
Підсвічування: відсутнє
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 96 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-232
RS-485
Тривожні входи/виходи: 3/3
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, AC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 486.7×185.5×124.3 мм
Вага: 1900 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3.2 – 10.5 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | ні |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.