Акустична система Hotmai HT-208 Black (EX-HT-208/20990)
Виробник: Hotmai
Розміри: 155 х 90 х 70 мм
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Потужність: 4 Вт
Потужність сателітів: 2 х 2 Вт
Частотний діапазон: 20 - 18 000 Гц
Аудіо mini Jack 3.5 mm
Живлення: від USB
Матеріал корпусу: пластик
Колір : чорний
Розміри: 155 х 90 х 70 мм
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Потужність: 4 Вт
Потужність сателітів: 2 х 2 Вт
Частотний діапазон: 20 - 18 000 Гц
Аудіо mini Jack 3.5 mm
Живлення: від USB
Матеріал корпусу: пластик
Колір : чорний
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Hotmai |
| Тип | Колонки |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 4 Вт |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.