Монітор PHILIPS 222B1TC/00
Модель: 222B1TC/00
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...85 кгц
Частота вертикального розгорнення: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Adobe RGB: 84 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
Аудіороз'єми: вихід
вхід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 13 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 489 × 294 × 52 мм
Розміри: 489 × 384 × 227 мм
Вага (без підставки): 2.79 кг
Вага: 6.13 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...85 кгц
Частота вертикального розгорнення: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Adobe RGB: 84 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
Аудіороз'єми: вихід
вхід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 13 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 489 × 294 × 52 мм
Розміри: 489 × 384 × 227 мм
Вага (без підставки): 2.79 кг
Вага: 6.13 кг
Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Горизонтально (екраном вгору ) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | EasyRead |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| Модифікація | 222B1TC/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.