Монітор BENQ Mobiuz EX2710S (9H.LKFLA.TBE)
Модель: Mobiuz EX2710S
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: LED
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота вертикального розгорнення: 48...165 Гц
Технологія адаптивного поновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
HDR: HDR10
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 58 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 614.1 × 409.6...539.6 × 216.7 мм
Вага: 6.2 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: LED
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота вертикального розгорнення: 48...165 Гц
Технологія адаптивного поновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
HDR: HDR10
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 58 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 614.1 × 409.6...539.6 × 216.7 мм
Вага: 6.2 кг
Колір рамки: чорний
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 2 х HDMI |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Геймерський |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, Brightness Intelligence Plus |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Модифікація | 9H.LKFLA.TBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.