Монітор BENQ PD2725U (9H.LJXLA.TBE)
Модель: PD2725U
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: LED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикального розгорнення: 24...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 100 %
Adobe RGB: 100 %
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 × Thunderbolt 3 USB-C
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 185 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 614.8 × 360 × 80.3 мм
Розміри: 614.8 × 449.8...599.8 × 188.11 мм
Вага (без підставки): 5.6 кг
Вага: 8.3 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: LED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикального розгорнення: 24...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 100 %
Adobe RGB: 100 %
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 × Thunderbolt 3 USB-C
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 185 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 614.8 × 360 × 80.3 мм
Розміри: 614.8 × 449.8...599.8 × 188.11 мм
Вага (без підставки): 5.6 кг
Вага: 8.3 кг
Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | 9H.LJXLA.TBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Сірий |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.