Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T63G2-4I (2.8)
Корупна 6 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD2T63G0-I8 з інфрачервоним підсвічуванням EasyIP 3.0 серії від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу чи підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр, як усередині так і поза приміщенням.
Камера виконана у форм-факторі Bullet, матеріал корпусу з металу, а нижнє кріплення із пластику. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді кіски з двома роз'ємами тип мама: живлення DC 12В та мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE. Також на корпусі під герметичною кришкою є слот під micro SD карту пам'яті і апаратна кнопка скидання.
Одні з основних переваг камери - робота з трьома потоками, наявність WDR 120dB, підтримка Smart-функцій. Камера оснащена сенсором 1/2.9” з максимальною роздільною здатністю 6МП (3072x2048px) зі швидкістю запису 20 кадрів/с, та підтримкою 25 кадрів/с. при дозволах 3МП, 1080р та 720р. Фіксований об'єкт з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 97°. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску. Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -30°C до +60°C ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається і отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Функцій VCA: крім стандартних функцій детекція руху, і тривога відео тамперу, камера підтримує деякі функції Behavior аналітики, такі як перетин лінії, вторгнення в зону. Також у пристрій вбудований алгоритм детекції особи .
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 6 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.