Laptop Fujitsu LIFEBOOK E5511 (FPC07570BK_89397-041)
Ноутбук Fujitsu Lifebook E5511 спеціально призначений для офісних працівників, які потребують потужного ноутбука з широкою апаратною підтримкою. Завдяки процесору Intel Core 11-го покоління ви можете ефективно працювати де б ви не знаходилися. Розширені функції безпеки, такі як PalmSecure, забезпечують захист корпоративних даних від несанкціонованого доступу. Завдяки режиму очікування ви можете миттєво приступити до роботи на ноутбуці та завжди залишатися на зв'язку.
Сучасна та надійна конструкція для забезпечення надійності, мобільності, простоти використання та привабливого зовнішнього вигляду, які відповідають найвищим корпоративним вимогам.
p>
Надійна та безпечна продуктивність для захисту корпоративних даних від несанкціонованого доступу у будь-який час.
Кращі у своєму класі можливості мережевого підключення для забезпечення гнучкості та продуктивної роботи в будь-якому місці та в будь-який час.
Зручність технічного обслуговування та модернізації завдяки зручному доступу до основних компонентів, а також скорочення витрат та прискорення процесу
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Fujitsu |
| Type of | A laptop |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | Built-in GPU |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 256 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| OS | Windows 10 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.