Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1500CP (2.8) (DH-HAC-HFW1500CP (5Mp))
5Мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0,005 люкс/F1,6, 30IRE, 0 люкс ІЧ вкл; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 111°); Частота кадрів: 5МП, 4МП - 25к/с; Функції: DWDR, 2D-DNR, день/ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В/3Вт, 161.3 × 69.7 × 70.0 мм, 190г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.