Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1021-I(F) (4.0)
Hikvision DS-2CD1021-I(F) - це вулична 2 Мп циліндрична IP відеокамера з підтримкою живлення по PoE , функцією виявлення руху та ІЧ-підсвічуванням серії EXIR 2.0. В основі камери - світлочутлива матриця 1/2.7'' Progressive Scan CMOS з роздільною здатністю -1920x1080 пікселів. Чутливість: 0.01 Люкс при F2.0, AGC ON, 0 Люкс при включеному ІЧ-світлі. Об'єктив камери з фіксованою фокусною відстанню - 4 мм дає кут огляду камери: по горизонталі - 90.2 °, по вертикалі - 48.6 °, по діагоналі - 107.6 °. Камера доповнена вбудованою ІЧ підсвічуванням, дальністю 30 м. При монтажі положення камери можна змінювати в трьох площинах: поворот і обертання від 0° до 360°, нахил від 0° до 180°.
Запис ведеться у двох потоках з різними дозволами:
- в основному потоці підтримуються дозволи 1920 1080, 1280 720 - 25 к / с;
- у підпотуці - 640 480, 640 360 при швидкості 25 к / с.
Камера має інтерфейс RJ45 10M/100M для підключення до мережі. Переглядати відео та здійснювати налаштування можна дистанційно за допомогою веб-інтерфейсу або програм iVMS-4200, Hik-Connect. Живлення здійснюється від джерела 12 або по PoE (802.3af). Максимальне споживання при живленні 12 В - 5 Вт, а при живленні PoE - 6.5 Вт.
Основне призначення Hikvision DS-2CD1021-I(F)
IP відеокамера Hikvision DS-2CD1021-I(F) призначена для встановлення зовні будівель для охорони території, а також в неопалюваних приміщеннях, наприклад, цехах, складах, гаражах, стоянках тощо. Функція детекції руху та тривоги по відеотамперу дозволяє захистити периметр і швидко реагувати на тре.
Особливості камери Hikvision DS-2CD1021-I(F)
Усі відео обробляються вбудованими функціями для покращення зображення:
- цифровий широкий динамічний діапазон;
- виділення області інтересу ROI (1 фіксований регіон у головному потоці);
- BLC компенсація заднього світла (зустрічного);
- 3D-шумопридушення;
- налаштування яскравості, контрасту та ін.
Також, є механічний інфрачервоний фільтр і функція День/Ніч, яка автоматично переводить запис у чорно-білу, при зниженні рівня освітлення, тим самим забезпечуючи високу якість та чіткість. Перед передачею відеоінформації на носії відео проходять обробку кодеком стиснення H.264, що дозволяє зменшити розмір файлів, але при цьому зберегти якість. Стандарт сумісності ONVIF дозволяє впроваджувати камеру у системи відеоспостереження інших виробників.
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Пластик/метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.