Розетка Videx BINERA 1а із заземленням срібло (VF-BNSK1G-SS)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 86мм х 86мм |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Модификация | Одинарная |
| Количество во внутреннем коробе | 20шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид (монтажная часть), фосфористая бронза (материал контактов) |
| Гарантийный срок | 3 года |
| Количество в коробе | 120шт |
| Артикул | VF-BNSK1G-SS |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
З"єднувач електричного кабелю, I-тип, 20A, 3P, 0.5-2.5мм²,, IP68 (CNP273-3)
Арт: CNP273-3
Код: 956097
З"єднувач електричного кабелю, I-тип, 20A, 2P, 0.5-2.5мм²,, IP68 (CNP273-2)
Арт: CNP273-2
Код: 956096
Рамка Panasonic Karre Plus 55 чотиримісна, горизонтальна, біла (WDTF08042WH-UA1)
Арт: WDTF08042WH-UA1
Код: 927087
Выключатель Panasonic Karre Plus 55 одноклавишный, белый (WDTC90012WH-UA1)
Арт: WDTC90012WH-UA1
Код: 927081
Кнопка дзвінка ViKO Palmiye зовнішнього монтажу, вологозахищений IP54, AC:110-250V, 10A, W (YT42911)
Арт: YT42911
Код: 887971
Вимикач одинарний ViKO Palmiye зовнішнього монтажу, вологозахищений IP54, AC:110-250 (YT42492 White)
Арт: YT42492 White
Код: 881530
Вимикач одинарний ViKO Palmiye зовнішнього монтажу, вологозахищений IP54, AC:110-250 (YT42492 Black)
Арт: YT42492 Black
Код: 881529
Самозатискна 8-провідна клема WAGO К773-208, 8-pin, прозоро-сіра, упаковка 15 шт, ціна (К208 / 15)
Арт: К208 / 15
Код: 847825
З"єднувач кабелю 3-pin аналог WAGO K222-413, 15штпак Voltronic (K222-413/15 / 41475) (K222-413 / 15)
Арт: K222-413 / 15
Код: 847818
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.