БФП (принтер, сканер, копір ) TOSHIBA ESTUDIO2323AM 6AG00010113
Технологія друку: лазерна
Кольоровість друку: монохромна
Кількість кольорів: 1 (чорний колір)
Максимальний розмір друку: A3
Максимальна роздільна здатність друку: 2400 x 600 dpi
Максимальна швидкість монохромного друку: 23 стор/хв. (ч/б А4), 14 стор/хв. (ч/б А3) Максимальна роздільна здатність сканування: 600 x 600 dpi Ємність лотка подачі: 350 л. (стандартна), 600 л. (максимальна)
Місткість лотка прийому: 100 л.
Щільність паперу: 52-216 г/м²
Вбудований факс:Ні
Двосторонній друк:Ні
Процесор: 500 МГц
Інтерфейси: LAN, USB
Рівень шуму: 61 дБ
Потужність що споживається в режимі друку: 1300 Вт
Додатково: підтримка стандартів: TWAIN
Розміри: 575x402x540 мм
Вага:27 кг
Колір : White
Кольоровість друку: монохромна
Кількість кольорів: 1 (чорний колір)
Максимальний розмір друку: A3
Максимальна роздільна здатність друку: 2400 x 600 dpi
Максимальна швидкість монохромного друку: 23 стор/хв. (ч/б А4), 14 стор/хв. (ч/б А3) Максимальна роздільна здатність сканування: 600 x 600 dpi Ємність лотка подачі: 350 л. (стандартна), 600 л. (максимальна)
Місткість лотка прийому: 100 л.
Щільність паперу: 52-216 г/м²
Вбудований факс:Ні
Двосторонній друк:Ні
Процесор: 500 МГц
Інтерфейси: LAN, USB
Рівень шуму: 61 дБ
Потужність що споживається в режимі друку: 1300 Вт
Додатково: підтримка стандартів: TWAIN
Розміри: 575x402x540 мм
Вага:27 кг
Колір : White
| В наявності | Так |
| Тип | МФУ |
| Виробник | Toshiba |
| USB | так |
| Ethernet | так |
| Wi-Fi | ні |
| Джерело живлення | 220 В |
| Розміри | 575x402x540 мм |
| Вага | 27 кг |
| Тип | МФУ |
| Колір | Білий |
| Технологія друку | Лазерна |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Інтерфейси | USB |
| Тип | МФУ |
| Тип друку | Лазерний друк |
| Швидкість друку | 23 стр. / Хв |
| Дозвіл | 2400 x 600 dpi |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A3, A3+ |
| Факс | ні |
| Дуплекс | ні |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 60 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.