MFP (printer, scanner, copier ) TOSHIBA ESTUDIO2323AM 6AG00010113
Print technology: laser
Print color: monochrome
Number of colors: 1 (black)
Maximum print size: A3
Maximum print resolution: 2400 x 600 dpi
Maximum monochrome print speed: 23 ppm (b/w А4), 14 pages/min. (b/w A3)
Maximum scan resolution: 600 x 600 dpi
Feed capacity: 350 l. (standard), 600 l. (maximum)
Output tray capacity: 100 l.
Paper weight: 52-216 g/m²
Embedded fax: No
Duplex printing: No
Processor: 500 MHz
Interfaces: LAN, USB
Noise level: 61 dB
Power consumption in print mode: 1300 W
Optional: standards support: TWAIN
Dimensions: 575x402x540 mm
Weight: 27 kg
Color : White
Print color: monochrome
Number of colors: 1 (black)
Maximum print size: A3
Maximum print resolution: 2400 x 600 dpi
Maximum monochrome print speed: 23 ppm (b/w А4), 14 pages/min. (b/w A3)
Maximum scan resolution: 600 x 600 dpi
Feed capacity: 350 l. (standard), 600 l. (maximum)
Output tray capacity: 100 l.
Paper weight: 52-216 g/m²
Embedded fax: No
Duplex printing: No
Processor: 500 MHz
Interfaces: LAN, USB
Noise level: 61 dB
Power consumption in print mode: 1300 W
Optional: standards support: TWAIN
Dimensions: 575x402x540 mm
Weight: 27 kg
Color : White
| Ethernet | так |
| LPT (Centronics) | не задано |
| USB | так |
| Wi-Fi | ні |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | 27 кг |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | Toshiba |
| Вологість при експлуатації | не задано |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Дозвіл | 2400 x 600 dpi |
| Дуплекс | ні |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | Білий |
| Кольоровість | Монохромний |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | не задано |
| Максимальний формат | A3, A3+ |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | 575x402x540 мм |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | МФУ |
| Тип друку | Лазерний |
| Факс | ні |
| Швидкість друку | 23 стр. / Хв |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.