Камера відеоспостереження HIKVISION DS-2CE72DF0T-F (2.8)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 98°
Кут огляду по вертикалі: 51°
Кут огляду по діагоналі: 115°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 4 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: ø109.98 × 98.27 мм
Вага: 355 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 98°
Кут огляду по вертикалі: 51°
Кут огляду по діагоналі: 115°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 4 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: ø109.98 × 98.27 мм
Вага: 355 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | HD-TVI камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.