Об'єктив Sony 16mm f/2.8 for NEX (SEL16F28.AE)
Sony 16mm f / 2.8 for NEX (SEL16F28.AE) - високоякісна оптика для фотографування і HD-відеозйомки. Тонкий, компактний, ширококутний об'єктив для щоденних зйомок.
Ідеально підходить для щоденних зйомок, дуже мало важить і не займає багато місця, тому його зручно носити в кишені або в сумці.
| В наявності | Так |
| Виробник | Sony |
| Тип | Об'єктив |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Найменша фокусна відстань | 16 мм |
| Найбільше фокусна відстань | 16 мм |
| Максимальна діафрагма | f/2.8 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Кордон фокусування | 24 см |
| Зміна фокусної відстані | Фікс-об'єктиви |
| Кут огляду | 83 град. по горизонталі |
| Тип | Надширококутні і FishEye |
| Діаметр фільтра | 49 мм |
| Габарити (діаметр х довжина) | 62 x 22.5 мм |
| Тип байонету | Sony E-mount |
| Вага | 67 г |
| Конструкція (елементи / групи) | 5/5 |
| Вага упаковки | 0.15 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.