Проекційні екрани Elite Screens 99 "177,8Х177,8 (T99UWS1)
Мобільний екран з триногою в міцному корпусі, придатний для щоденного використання. Механізм автоматичного блокування управляє регулюванням висоти. Чорна зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла. Оснащений стандартним устранітель трапецеідального спотворення. Екран виготовлений з довговічного та легко відмивається матеріалу MaxWhite.
| формат екрану | 1: 1 |
| діагональ | від 60 "до 100" |
| Діагональ проекційного екрану | 99 " |
| матеріал | MaxWhite |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 41820 куб. см. |
| вага | 8500 грам |
| довжина | 2050 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 170 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Багатофункціональний пристрій Canon MF453dw c Wi-Fi (5161C007) (5161C007BA)
Арт: 5161C007BA
Код: 463694
Рекомендуємо переглянути
Екран для проектора Equipify PSBC150 (з механізмом поверн. наст.-стел.150" (4:3) 300*220)
Арт: PSBC150
Код: 865995
Настільний екран Epson ELPSC32 4:3, 50'', 1x0.76 м , MW (V12H002S32)
Арт: V12H002S32
Код: 429983
Проекційний екран на тринозі, мобільний 72"(16:9)160*89см ELITE SCREENS T72UWH
Арт: T72UWH
Код: 320203
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.