Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2063G2-I (4.0)
Матриця 1 / 2.8&apos, CMOS
мін. чутливість Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ
Швидкість затвора 1/3 - 1/100,000 с
Повільна витримка затвора Підтримує
Придушення шуму (DNR) 3D
WDR 120 дБ
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 °
Фокусна відстань 4 мм
Апертура F1.6
Кути огляду Р: 87°, В: 46°, Д: 105°
Кріплення об'єктиву M12
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 40 м
Відео компресія H.265/H.264/H.264+/H.265+
Відео бітрейт 32 кбіт/с - 16 мбіт/с
Макс. роздільна здатність 3200 × 1800
Кількість потоків 3
Частота кадрів (головний потік) 3200×1800 20 к/с, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 25 к/с
Частота кадрів (дод. потік) 640×480, 640×360 25 к/с
Частота кадрів (дод2. потік) 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с
BLC Підтримує
HLC підтримує
Метод зберігання NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Кількість одночасних підключень 6
Користувачі / рівні 32 / 3
Сумісність ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK
Підтримка браузерів IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
Мережевий інтерфейс 1 RJ45 10 M / 100 M
Виявлення об'єкта 90 м
Спостереження за об'єктом 35 м
Розпізнання об'єкта 18 м
Ідентифікація об'єкта 9 м
ROI 1 для головного та дод. потоку
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Цільові типи Підтримує
Живлення 12В DC, 0.5 A
PoE 802.3af
Потужність споживання 7.2 Вт
Робоча температура -30 ° C ~ +60 °
Ступінь захисту IP67
Розміри Ø 70 × 162 мм
Вага 485 г
Матеріал алюміній
Термін гарантії 24 міс.
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 6 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.