Монітор 32" Asus PA329CV (90LM06P1-B01170)
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 29...160 кГц
Частота вертикального розгорнення: 40...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 727.08 × 428.13 × 67.72 мм
Розміри: 727.08 × 471.48...601.48 × 245 мм
Вага (без підставки): 8.03 кг
Вага: 12.6 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 29...160 кГц
Частота вертикального розгорнення: 40...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 727.08 × 428.13 × 67.72 мм
Розміри: 727.08 × 471.48...601.48 × 245 мм
Вага (без підставки): 8.03 кг
Вага: 12.6 кг
Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 350 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | 90LM06P1-B01170 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Asus |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | Більше 30 " |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.