Акустична система Z313 Logitech (980-000413)
Насолоджуйтесь якісним звуком з новою акустичною системою Logitech Z313 (980-000413). Модель є компактним високоамплітудним сабвуфером і двома сателітами, виконаними з високоякісних матеріалів. Система Logitech Z313 досить потужна, щоб заповнити приміщення середніх розмірів насиченим збалансованим звуком. регулювати гучність.
Цю витончену акустичну систему можна встановити в будь-якому місці приміщення, і вона відмінно доповнить інтер'єр і стиль .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Модифікація | Z-313 |
| Виробник | Logitech |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 25 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Потужність сателітів (Вт) | 25 Вт |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.