IP-камера HIKVISION DS-2CD2383G2-I (2.8)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×>720 @2 : H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктива: монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 57 °
Кут панорамування: 360 ° ;
Кут нахилу: 0...75 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот дл я Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс:Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 127.3 × 95.9 мм
Вага: 600 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×>720 @2 : H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктива: монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 57 °
Кут панорамування: 360 ° ;
Кут нахилу: 0...75 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот дл я Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс:Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 127.3 × 95.9 мм
Вага: 600 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.