DH- SD6CE245XA-HNR (DH-SD6CE245XA-HNR)
Бренд: Dahua Technology
Тип: IP-камера відеоспостереження
Тип корпусу: купольна
Виконання: поворотна
Камера
Сенсор: 1/2.8" Progressive CMOS
Фокусна відстань, мм: 3,95 - 177,7
Мінімальне освітлення, lux: 0,005 (колір); 0,0005 (ч/б); 0 (з ІЧ-підсвічуванням)
Роздільна здатність: 1920x1080
Роздільна здатність відео / кадрів за секунду: 2 МП -25 к/с
Інфрачервоне підсвічування: + (до 250 м)
Збільшення: + (45х)
Мікрофон: є
Тепловізор: ні
Кути огляду
по горизонталі, градусів: 65
по вертикалі, градусів: 39,4
по діагоналі, градусів: 73,1
Інтерфейси та управління
Мережевий інтерфейс: 10/100Base-TX Ethernet (RJ-45)
Бездротова мережа: ні
Мережеві протоколи: даних немає
Віддалене керування: IE7+, Chrome 42, Firefox 52
Підтримка карт пам'яті microSD (SD): є
Інші інтерфейси: microSD, до 256 ГБ
Поворот градусів: 260
Нахил градусів: 120
Фізичні параметри
Розмір, мм: 338x209
Вага, м: 6500
Живлення: DC 24В
Підтримка PoE (Power over Ethernet): є
Захист: IP67; IK10; TVS 8000В
Тип: IP-камера відеоспостереження
Тип корпусу: купольна
Виконання: поворотна
Камера
Сенсор: 1/2.8" Progressive CMOS
Фокусна відстань, мм: 3,95 - 177,7
Мінімальне освітлення, lux: 0,005 (колір); 0,0005 (ч/б); 0 (з ІЧ-підсвічуванням)
Роздільна здатність: 1920x1080
Роздільна здатність відео / кадрів за секунду: 2 МП -25 к/с
Інфрачервоне підсвічування: + (до 250 м)
Збільшення: + (45х)
Мікрофон: є
Тепловізор: ні
Кути огляду
по горизонталі, градусів: 65
по вертикалі, градусів: 39,4
по діагоналі, градусів: 73,1
Інтерфейси та управління
Мережевий інтерфейс: 10/100Base-TX Ethernet (RJ-45)
Бездротова мережа: ні
Мережеві протоколи: даних немає
Віддалене керування: IE7+, Chrome 42, Firefox 52
Підтримка карт пам'яті microSD (SD): є
Інші інтерфейси: microSD, до 256 ГБ
Поворот градусів: 260
Нахил градусів: 120
Фізичні параметри
Розмір, мм: 338x209
Вага, м: 6500
Живлення: DC 24В
Підтримка PoE (Power over Ethernet): є
Захист: IP67; IK10; TVS 8000В
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3.95 – 177.7 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 250 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.