Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HDW1200TRQP (3.6)
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-TVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Матриця : 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 84 °
Кут огляду по вертикалі: 45 °
Кут огляду по діагоналі: 100 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 25 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 60 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовихід: відсутній
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 2.6 Вт
Стандарт захисту: IP50
Робоча температура: 40...50 ° робоча вологість: 95% Розміри: 97.1 × 93 мм
Вага: 170 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-TVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Матриця : 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 84 °
Кут огляду по вертикалі: 45 °
Кут огляду по діагоналі: 100 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 25 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 60 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовихід: відсутній
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 2.6 Вт
Стандарт захисту: IP50
Робоча температура: 40...50 ° робоча вологість: 95% Розміри: 97.1 × 93 мм
Вага: 170 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 25 м |
| Захист | IP50 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.