Монітор IIYAMA ProLite XU2494HSU-B1
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 3 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: LED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...84 кгц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 96 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 2 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 539.5 × 415 × 199.5 мм
Вага: 3.3 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 3 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: LED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...84 кгц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 96 %
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 2 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 539.5 × 415 × 199.5 мм
Вага: 3.3 кг
Колір рамки: чорний
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | XU2494HSU-B1 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.