Комп'ютерна розетка RJ45 x1 UTP 5e Molex (SBX-00006-02)
Розетку Synergy DG +, 1 x RJ45, 568A / B UTP, PowerCat 5e, біла
| Тип виконання | зовнішні |
| Категорія | категорія 5E |
| Тип конфігуруються | готові |
| Обсяг | 936 куб. см. |
| вага | 36 грам |
| довжина | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 40 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Розетка |
| Вид захисту | UTP |
| Категорія | cat 5e |
| Кількість портів | 1 |
| RJ-45 | так |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Тип установки | Зовнішня |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.