IP-камера DAHUA DH-IPC-K22AP (2.8)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 54°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: відсутній
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. Потужність що споживається: 2.9 Вт
Стандарт захисту: IP20
Діапазон робочих температур: -10...45 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 78.5×90.5×127.8 мм
Вага: 170 г
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 54°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: відсутній
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. Потужність що споживається: 2.9 Вт
Стандарт захисту: IP20
Діапазон робочих температур: -10...45 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 78.5×90.5×127.8 мм
Вага: 170 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | IP20 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.