Thermal Imaging Hybrid IP Camera HIKVISION DS-2TD2617B-6/PA
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Тепловізійна матриця: неохолоджуваний мікроболометричний сенсор
Спектральний діапазон: 8...14 мкм
Температурна чутливість ( (NETD): 40 mK (@25° C, F#=1.1)
Об'єктив: 6.2 мм @F1.1
Кут огляду: 25° × 18.7 Просторова роздільна здатність (MRAD): 2.74 Мінімальна фокусна відстань: 0.6 м Макс. роздільна здатність тепловізора: 160 × 120
Основний потік: термальний 160×120 @25 к/сек., оптичний 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265
H .264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Відеоаналітика: перетин лінії
вторгнення в область
вхід/вихід з області
виявлення вогню
Виявлення вогню: динамічний, до 10 точок
Діапазон вимірювання температури: 30...45 °C
Точність вимірювання: ± 8 % Аудіовхід: 1 вхід Аудіовиход: 1 вихід Тривожні входи/виходи: 2/2 Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Харчування: DC 12V/0.65A, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.5 Вт
Діапазон робочих температур: 10...35 °C
Стандарт захисту: IP66
Розміри: 358.3 × 115.2 × 113.5 мм
Вага: 1.8 кг
Тепловізійна матриця: неохолоджуваний мікроболометричний сенсор
Спектральний діапазон: 8...14 мкм
Температурна чутливість ( (NETD): 40 mK (@25° C, F#=1.1)
Об'єктив: 6.2 мм @F1.1
Кут огляду: 25° × 18.7 Просторова роздільна здатність (MRAD): 2.74 Мінімальна фокусна відстань: 0.6 м Макс. роздільна здатність тепловізора: 160 × 120
Основний потік: термальний 160×120 @25 к/сек., оптичний 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265
H .264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Відеоаналітика: перетин лінії
вторгнення в область
вхід/вихід з області
виявлення вогню
Виявлення вогню: динамічний, до 10 точок
Діапазон вимірювання температури: 30...45 °C
Точність вимірювання: ± 8 % Аудіовхід: 1 вхід Аудіовиход: 1 вихід Тривожні входи/виходи: 2/2 Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Харчування: DC 12V/0.65A, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.5 Вт
Діапазон робочих температур: 10...35 °C
Стандарт захисту: IP66
Розміри: 358.3 × 115.2 × 113.5 мм
Вага: 1.8 кг
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP66 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.